Reklama w emailingu

Większość firm stoi przed dylematem, jak wykorzystać Internet do promowania swoich usług bądź towarów. Wirtualny świat ma niewyobrażalne możliwości w tym zakresie. Jednak nie wszystkie formy reklamy są proste do zrobienia. Codziennie nasze skrzynki mailowe sa zapychane reklamami, które, albo nas denerwują, albo wręcz przeciwnie, wbudzaja nasze zainteresowanie. Warto jednak pamiętać o tym, ze wysyłanie reklam droga mailową, bez zgody odbiorcy jest sprzeczne z Ustawą o ochronie danych osobowych. Internet to potęga od co najmniej kilkunastu lat w Polsce. Prace w internecie są wazne. Stosuje się projektowanie stron, hosting stron www, strony www Kraków. Tworzenie stron www to praca informatyków oraz grafików. Oni radzą sobie świetnie z takim właśnie działaniem.

Dlatego, aby wysłać pełną ofertę, należy najpierw zapytać o zgodę właściciela takiego adresu. Każdego ranka, w służbowych skrzynkach odbiorczych sa setki takich wiadomości. „Witam , nazywam się X, reprezentuję firma, która zajmuje się wytwarzaniem kuchenek gazowych. Chciałbym prosić Pana / Panią o wyrażenie zgody na przesłanie pełnej oferty naszych towarów. Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę proszę o odesłanie pustego emaila o treści TAK”

Proszę sobie wyobrazić, jak mógłby wyglądać poranek każdej osoby, która pracuje przy komputerze, gdyby taka zgoda na wysyłanie ofert, nie była wymagana. Codziennie rano, zamiast zajmować się służbowymi sprawami swojej firmy, każdy otwierałby dziesiątki emaili z ofertami. W przypadku słabego sprzętu komputerowego, mogłoby to grozić paraliżem całej sali informatycznej. Nie mówiąc już o tym, że pośród kilkudziesięciu emaili reklamowych, trudno byłoby znaleźć te, naprawdę ważne. Reklama internetowa, z jednej strony rządzi się swoimi prawami, z drugiej jednak strony, musimy działać zgodnie z przepisami ustawy. Dlatego emailing jest czasem trudny do zastosowania. Chyba, ze mamy bazę danych swoich klientów, którzy wyrazili zgodę na przesyłanie informacji o promocjach i działaniach marketingowych. Jeśli nie mamy takiej zgody, warto wydrukować wzór i przy okazji bezpośrednich kontaktów z klientem, poprosić o aktualizację danych. Na druku tym, należy umieścić właśnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. I do dzieła.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.


Szukaj
Sonda

Bez czego nie da się żyć?

Wyniki

Loading ... Loading ...
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
« gru    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Sprzęt w domu:
    Czy rzeczywiście nowoczesne technologie obecne są w każdym domu? Jeśli tak to, w jakich miejscach możemy je znaleźć? Z całą pewnością takich rzeczy jest sporo a czasami nawet nie zdajemy sobie spawy jak ogromne znacznie i warność dla nas mają. Prasowanie gotowanie sprzątnie. Obecnie wszystkie te czynności wykonujemy przy pomocy specjalnie przeznaczonych do tego celu urządzeń. Oczywiście nie ma w tym nic złego aczkolwiek rzeczywiście czasami należałoby zastanowić się nad tym, jakie są zasady ich działania. Jak to się dzieje, że żelazko się nagrzewa a przy tym może również wydzielać parę? W jaki sposób lodówka utrzymuje w swoi wnętrzu chłód?