Szkolenia

Do tej pory prowadziłem indywidualne szkolenia z programowania z różnych technologii, w których mam największe doświadczenie m.in. Java, Spring, JPA, Groovy, Android, JavaScript, AngularJS itp.

Chociaż jestem przeciwny pseudo szkoleniom z nauki programowania, których pełno w internecie, to moim celem jest przekazywanie konkretnej wiedzy, która jest faktycznie potrzebna do tego aby rozpocząć pracę jako programista. Dlatego swoje ogłoszenie kieruję do ludzi, którzy posiadają już podstawowe umiejętności, którą łatwo można się nauczyć za darmo z internetu. Nie chcę nikomu wmawiać, że da się zostać programistą w 3 miesiące. W rzeczywistości jest to ciężka praca, trzeba włożyć w to wiele czasu i energii. Ja chciałbym w tym szczerze pomóc 🙂

Zamierzam zebrać grupę około 10 osób, które przeprowadzę przez proces nauki tak, aby faktycznie zdobyły wiedzę potrzebną do rozpoczęcia pracy. Dlatego nie jest to oferta dla każdego. Mam zamiar wyselekcjonować osoby, które rzeczywiście chcą się uczyć i mają predyspozycje.

Szkolenie będzie polegało na tworzeniu prostej aplikacji webowej w Java poprzez dopisywanie nowych funkcjonalności tak jak jest to robione w rzeczywistym projekcie komercyjnym. Będziemy przestrzegać najlepszych praktyk programistycznych i wzorców projektowych.

Zajęcia odbywają się w weekendy, gdzie będziemy poznawać podstawy nowych technologi, na podstawie których zadawane są prace domowe do wykonania samodzielnie.

Kurs jest płatny od spotkania. Nie wiąże nas sztywna umowa, tak więc możesz zrezygnować lub opuszczać lekcje według uznania i nic wtedy nie płacisz. Możesz też otrzymać materiały (projekt + ćwiczenia + rozwiązania) jeśli np. nie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach. Do tego oczywiście pozostajemy w stałym kontakcie jeśli będą problemy z pracą domową itp.

 

Polecam zaglądać na bloga, tam również wrzucam różne wpisy o programowaniu 😉 Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej w jakimś konkretnym temacie to dawaj znać, może zrobię o tym wpis 🙂

Zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Karol