Zasilacz

Modyfikować można dosłownie wszystko czemu by nie zasilacz? Musisz liczyć się z tym, Że nawet najdrobniejsza ingerencja w zasilacz powoduje utratę gwarancji, dlatego, zanim coś przebudujesz i ulepszysz, zastanów się, czy warto.

Przeźroczysta pokrywa zasilacza

Pokrywa zasilacza mogłaby zostać wykonana z pleksi. Dzięki temu wnętrze zasilacza będzie doskonale widoczne, a po podświetleniu da piorunujący efekt, który zadowoli większość „moderów”. Do wykonania projektu potrzebujemy:

– pleksi o grubości 2 mm,
– palnika gazowego lub opalarki do lakiem,
– noża do cięcia wykładzin,
– linijki.

Rozmiar potrzebnego pleksi jest uzależniony od wymiarów zasilacza. Na kawałku pleksi rysujemy linie ograniczające potrzebny element. Następnie nożem natnij jedną z krawędzi przez całą długość posiadanego arkusza pleksi. Następnie musisz mocno docisnąć część pleksi, która leży na stole, a drugą ręką nacisnąć płytkę wiszącą w powietrzu. Pod naciskiem siły powinna się ona złamać dokładnie w tym miejscu, gdzie ją naciąłeś

Comments are closed.


Szukaj
Sonda

Bez czego nie da się żyć?

Wyniki

Loading ... Loading ...
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
« gru    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Sprzęt w domu:
    Czy rzeczywiście nowoczesne technologie obecne są w każdym domu? Jeśli tak to, w jakich miejscach możemy je znaleźć? Z całą pewnością takich rzeczy jest sporo a czasami nawet nie zdajemy sobie spawy jak ogromne znacznie i warność dla nas mają. Prasowanie gotowanie sprzątnie. Obecnie wszystkie te czynności wykonujemy przy pomocy specjalnie przeznaczonych do tego celu urządzeń. Oczywiście nie ma w tym nic złego aczkolwiek rzeczywiście czasami należałoby zastanowić się nad tym, jakie są zasady ich działania. Jak to się dzieje, że żelazko się nagrzewa a przy tym może również wydzielać parę? W jaki sposób lodówka utrzymuje w swoi wnętrzu chłód?